Akcja Bikini – promocja na produkty bez cukru!

W czerwcu produkty bez cukru możesz kupić aż o 20% taniej w sklepie internetowym Sante! Weź udział w „Akcji Bikini”, kupując produkty bez cukru, i zadbaj z nami o szczupłą sylwetkę!

 

Obniżka -20% na produkty bez cukru

Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami, więc coraz częściej spoglądamy w lustro. Sprawdzamy, jak nasza sylwetka? Uwaga, to już ostatni dzwonek, by przygotować ciało na sezon bikini. Czas zacząć ćwiczyć na poważnie i zmniejszyć ilość cukru w jadłospisie. Jak to zrobić? Wybierając produkty bez cukru firmy Sante! W czerwcu produkty bez cukru dodanego możesz kupić w sklepie internetowym Sante aż o 20% taniej. Produkty objęte promocją są oznaczone znaczkiem „Akcja Bikini” i są to:

Nadmiar cukru –  jak cukier szkodzi urodzie i zdrowiu?

Cukier spożywany w nadmiarze odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej, co często prowadzi do przybierania na wadze. Otyłość brzuszna (inaczej: otyłość centralna, otyłość trzewna) to jednak nie tylko problem estetyczny, aktualny zwłaszcza w sezonie bikini. To także zwiększone ryzyko wielu dolegliwości, takich jak: cukrzyca, problemy z sercem, zmęczenie, brak energii, a nawet kłopoty z pamięcią. Za dużo cukru w diecie powoduje także, że psuje nam się cera. A przecież każda kobieta chciałaby wyglądać atrakcyjnie – może w tym pomóc aktywność fizyczna i ograniczenie cukru. Odchudzanie staje się łatwiejsze, a produkty bez cukru dodanego idealnie pasują do lekkiej, zdrowej diety na lato. Skorzystaj więc z naszej promocji, by cieszyć się szczupłą sylwetką na plaży i nie tylko!

 

Dieta bez cukru – czy to możliwe, czy jest smaczna?

Ograniczenie cukru w diecie sprawia, że zaczynamy czuć prawdziwy smak potraw. Spożywając na co dzień zbyt dużo cukru, przyzwyczajamy się do jego smaku i przestajemy wyczuwać słodki smak warzyw i owoców. Jak zmniejszyć ilość cukru w diecie? Kupując produkty bez cukru i ograniczając puste kalorie. Płatki bez cukru, takie jak Sante FIT, są słodkie (choć niedosładzane!), dzięki suszonym i liofilizowanym owocom, oraz naturalnym sokom owocowym, którymi barwione są płatki ryżowe. Płatki FIT to pomysł na zdrowe śniadanie dla aktywnych kobiet, a będzie to jednocześnie szybkie śniadanie. Dowiedz się więcej, dlaczego płatki śniadaniowe mogą być smaczne! https://www.sante.pl/jedz-zdrowo/platki-sniadaniowe-bez-cukru-moga-byc-smaczne-zdrowe-platki-pelnoziarniste-sa-fit/ Wypróbuj płatki FIT i nasze pozostałe produkty bez cukru, a przekonasz się, że są smaczne, odżywcze i zaspokajają głód na dłużej. Wspieramy Cię w „Akcji Bikini” i trzymamy kciuki za Twoją wymarzoną sylwetkę!