Nowa receptura Smart Team – płatków śniadaniowych dla dzieci

Firma Sante prezentuje rodzinę Smart Team – płatków zbożowych z pełnego ziarna, idealnych na śniadanie dla dzieci. Smart Team to produkt śniadaniowy stworzony w 100% bez sztucznych dodatków. Pokochają je nawet największe niejadki, a rodzice mogą mieć pewność, że dają dziecku wartościowe odżywczo śniadanie. Smart Team są naturalnym źródłem ważnych dla dzieci witamin, minerałów i błonnika. Cynamonowe gwiazdki, czekoladowe muszelki, kółeczka miodowe, czekoladowe ciasteczka czy czekoladowe muszelki – śniadanie ze Smart Team nie będzie nudne!

100% składników pochodzenia naturalnego

Smart Team to produkt śniadaniowy stworzony w 100% bez sztucznych dodatków. To chrupiące płatki wielozbożowe bez dodatku substancji konserwujących i wzmacniaczy smaku (w tym glutaminianów), sztucznych aromatów i barwników. Inaczej niż podobne produkty z tej kategorii śniadaniowej zawierają wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, w tym: aromaty naturalne i naturalną witaminę C z aceroli. Smart Team to produkt stworzony specjalnie dla dzieci i odpowiadający ich potrzebom żywieniowym w okresie intensywnego wzrostu.

Pełne ziarno – moc witamin i minerałów

Płatki wielozbożowe Smart Team zawierają pełne ziarno bogate w cenne składniki odżywcze, których pozbawione są zboża oczyszczane. Ilość składnika pełnoziarnistego w Smart Team wynosi 46-55 g/100 g (w zależności od smaku), co również wyróżnia je na rynku. Smart Team są naturalnym źródłem nawet pięciu witamin: witaminy C, B1 (tiaminy), B3 (niacyny), B6 i kwasu foliowego oraz nawet siedmiu składników mineralnych, takich jak: potas, fosfor, magnez, żelazo, cynk, miedź i mangan. Wyróżnia je także wysoka zawartość błonnika pokarmowego. Pełne ziarno jest ważnym elementem piramidy żywieniowej człowieka, a dietetycy zalecają spożywanie 3-5 posiłków z dodatkiem pełnego ziarna.

Naturalna witamina C – ekstrakt z aceroli

Płatki wielozbożowe Smart Team zawierają witaminę C z aceroli zamiast witamin syntetycznych. Najnowsze badania przekonują, że witaminy naturalne są lepiej przyswajalne przez organizm.  Mając to na uwadze, firma Sante stworzyła płatki zbożowe Smart Team z ekstraktem z aceroli. Roślina ta jest rekordzistką pod względem zawartości naturalnej witaminy C.  Smart Team celowo nie zostały wzbogacone żadnymi syntetycznymi witaminami, by dostarczać najcenniejszych składników odżywczych prosto z natury.

Pięć rodzajów Smart Team – zdrowe śniadanie na piątkę

Dzieci kochają urozmaicone śniadania i chrupiące pyszności, i dlatego Smart Team występują w pięciu odmianach. Do wyboru są: czekoladowe kuleczki, cynamonowe gwiazdki, czekoladowe muszelki, miodowe kółeczka i czekoladowe ciasteczka, a wszystkie bardzo smaczne i chrupiące. Rodzice, dając swoim pociechom na śniadanie Smart Team, mogą być pewni, że są to płatki zbożowe o wysokich walorach odżywczych, dostosowane do specjalnych potrzeb żywieniowych dzieci. „Wiemy, jak ważne w rozwoju dziecka jest odżywianie, dlatego stworzyliśmy produkt dostarczający dzieciom kluczowych witamin i minerałów, i zarazem – bardzo smaczny. Smart Team wyróżnia unikalny skład – to płatki w 100 procentach bez sztucznych dodatków, dostarczające energii od samego rana” – mówi Dominika Zielińska, Junior Brand Manager Sante.

Dołącz do drużyny Smart Team – zapraszamy do gry!

Smart Team to pyszny śniadaniowy smak i równie pyszna zabawa zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. W każdym opakowaniu są gratisowe karty – Smart Team to sprytna drużyna, która rodziców zagina. Pięć wesołych zwierzaków zaprasza każdego Małego Odkrywcę do bicia rekordów w tematycznych quizach i grach memory. Na telefon komórkowy można pobrać specjalnie stworzoną aplikację – w nagrodę dla uczestników zabawy czekają wirtualne supermaski.