Sante głownym sponsorem 13. edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala

Sante głównym sponsorem 13. edycji

Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala

Firma Sante została głównym sponsorem 13. edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala. Wsparcie polskiego kolarstwa znakomicie wpisuje się w misję firmy Sante, którą jest promowanie aktywnego i zdrowego trybu życia.

Sante wspiera kolarstwo

Firma SANTE kolarstwo wspierała już w przeszłości, sponsorując m.in. grupę kolarską BSA Pro Tour, której szefował Dariusz Noceń, odpowiedzialny za organizację wyścigu. Po kilku latach przerwy SANTE powróciła do popierania kolarstwa, co znakomicie wpisuje się w realizowaną od ponad 20 lat misję firmy, czyli promowanie zdrowego stylu życia. W tym roku SANTE zostało głównym partnerem Wyścigu Szlakiem Walk Majora Hubala, a logo SANTE znalazło się na najcenniejszej, żółtej koszulce lidera klasyfikacji generalnej.

O wyścigu

Pierwsza edycja Wyścigu Szlakiem Walk Majora Hubala rozpoczęła się w czwartek 31 maja 2018 r. rozegranym w Kielcach Kryterium o Puchar Mariana Formy. Stanowiło ono prolog Hubalowej rywalizacji, która łącznie potrwała cztery dni. Do walki replikę szabli majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” stanęło prawie 170 zawodników z 27 państw świata. Kolejne cztery etapy wyścigu odbyły się w dniach od 1 do 3 czerwca. Złoty medal wywalczył w pięknym stylu Mateusz Taciak. Relacje z wyścigu były prowadzone na żywo w ogólnopolskim paśmie TVP3.