Batony zbożowe Sante – różnorodność kompozycji smakowych

Baton orzechowy, owocowy, ze śliwkami? A może batonik bez cukru? Każdy jest pyszny i bogaty w składniki odżywcze. Poznaj portfolio Sante batoników zbożowych!
Batony granola Green Tree – dla miłośników Granoli. Green Tree to batony zbożowe bez dodatku pszenicy. Są źródłem beta‑glukanów obniżających poziom cholesterolu. Zawierają pełnoziarniste płatki owsiane. Dostarczają błonnika, witamin i minerałów. To batony zbożowe bez konserwantów, bez wzmacniaczy smaku, bez sztucznych barwników, bez spulchniaczy. Poznaj trzy smaki: baton granola z żurawiną, baton granola z czekoladą, baton granola z miodem.
Batony Crunchy – dla miłośników Crunchy Sante. A może batonik orzechowy – w czekoladzie lub bez? Crunchy to batoniki zbożowe zawierające płatki owsiane, z dodatkiem czekolady, lub suszonych owoców, lub bakalii. Szybka przekąska, którą możesz zawsze mieć przy sobie. Batoniki Crunchy zawierają węglowodany i błonnik: baton z orzechami i migdałami w czekoladzie, baton z bananami w czekoladzie, baton z orzechami i migdałami, baton z żurawiną i maliną w polewie waniliowej oraz baton ze śliwkami w polewie waniliowej.
Batony Jazzy Bites – owocowe szaleństwo. Jazzy Bites to batoniki zbożowe bez cukru dodanego. Stworzyliśmy je z 4 zbóż: jęczmienia,  kukurydzy, ryżu i owsa. Zawierają aż 80% suszonych i liofilizowanych owoców! Poznaj dwa smaki: baton z jabłkiem bez cukru dodanego oraz baton z truskawkami bez cukru dodanego.