Produky śniadaniowe dla całej rodziny

Rodzinne śniadanie może być zdrowe i łatwe do przygotowania. W portfolio Sante są różne produkty zbożowe, idealne na szybkie, smaczne śniadanie dla rodziny: Płatki kukurydziane Corn Flakes i płatki pszenne Bran Flakes. Muesli: tropikalne, tradycyjne i owocowe. Granola orzechowa, czekoladowa oraz owocowa. Crunchy: klasyczne, bananowe z czekoladą i owocowe.
Szukasz produktu o wyjątkowych właściwościach? Oto propozycja na szybkie śniadanie dla rodziny bez dodatku cukru: Musli LO z granatem i inuliną, Musli LO z jagodami goji i inuliną, Musli LO z owocami i inuliną oraz płatki śniadaniowe FIT.
Płatki śniadaniowe bez dodatku pszenicy: Musli LO, Granola i Crunchy dla osób, które chcą wykluczyć z diety pszenicę.
Płatki śniadaniowe bez żadnych sztucznych dodatków: Fit – płatki na śniadanie dla kobiet, Smart Teens – płatki dla dzieci, Muesli – mieszanka płatków zbożowych z owocami, Corn Flakes – płatki dla rodziny kukurydziane oraz Bran Flakes – płatki dla rodziny wielozbożowe.
Śniadanie dla rodziny – produkty zbożowe Sante tworzymy z wyselekcjonowanych składników, by dostarczały witamin i minerałów. Zajrzyj do tabeli wartości odżywczych, by przekonać się, że to  zdrowe produkty. Płatki kukurydziane Corn Flakes  są też dostępne w dużym opakowaniu (500 g). Pozostałe produkty zbożowe – w opakowaniach 250 g.