Masło orzechowe i masło migdałowe GO ON wyjątkowy produkt dla aktywnych!

Masło migdałowe GO ON oraz masło orzechowe GO ON to wyjątkowy produkt stworzony w 100% z orzechów. Bez sztucznych dodatków, soli, cukru oraz bez oleju palmowego.
Masło migdałowe – właściwości. Chcesz znaleźć masło z migdałów? Wybierz masło migdałowe GO ON o stuprocentowo migdałowym składzie. Dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych, błonnika i białka. Ma niską zawartość soli, ponieważ zawiera wyłącznie sól naturalnie występującą w migdałach. Masło migdałowe stworzyliśmy z myślą o osobach dbających o dietę, które chcą ograniczyć ilość soli i cukru. Masło migdałowe umieściliśmy w kategorii nazwanej „masło orzechowe”, ponieważ produkujemy masło orzechowe z migdałów, a migdały są zaliczane do orzechów.
Masło orzechowe – właściwości. Masło GO ON to masło orzechowe z orzechów ziemnych w 100%. Dostarcza nienasyconych kwasów tłuszczowych, białka i błonnika. Ma niski indeks glikemiczny. Zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry w fistaszkach. Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej obecności soli w orzechach arachidowych. Masło orzechowe – fit wersja smarowidła zamiast pustych kalorii! Do wyboru jest masło orzechowe GO ON gładkie bądź z  kawałkami orzechów. Masło orzechowe przygotowaliśmy z myślą o osobach dbających o dietę, które chcą ograniczyć ilość cukru. Chcesz być fit? Masło orzechowe może Ci w tym pomóc!