Jakie masło orzechowe wybrać?

Masło orzechowe Sante występuje w dwóch wariantach. Jak wybrać najlepsze masło orzechowe? Najlepiej wypróbuj masło orzechowe Sante w dwóch wariantach: masło orzechowe gładkie – 90% orzeszków ziemnych oraz masło orzechowe z kawałkami orzechów – 81% fistaszków. Przekonasz się, że jedno i drugie to naprawdę dobre masło orzechowe!
Masło orzechowe – właściwości odżywcze. Nasze masło orzechowe stworzyliśmy w trosce o serce i układ krążenia. Zawiera nienasycone tłuszcze omega-6 i omega‑9: kwas oleinowy i kwas linolowy. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu. Masło orzechowe Sante dostarcza także białka i błonnika.
Masło orzechowe – odchudzanie jest prostsze. Czy masło orzechowe odchudza? Nie ma cudownych środków na odchudzanie, więc co zrobić, by schudnąć? Ograniczyć przekąski lub zastąpić je zdrowymi. Błonnik to ważny składnik, którego dostarcza nasze masło orzechowe. Dieta bogata w błonnik zapewnia na dłużej poczucie sytości i redukuje uczucie głodu.
Z czym jeść masło orzechowe? Masło orzechowe idealnie smakuje na waflach ryżowych, jako dodatek do owsianki lub koktajli owocowych. W zakładce „Przepisy” znajdziesz wiele pomysłów na dania z masłem orzechowym – smakowite, odżywcze i sycące!