Batony proteinowe GO ON

20% pełnowartościowego białka WPC 80

źródło błonnika pokarmowego

dodatek inuliny

Baton proteinowy 20% GO ON! kakaowy 50g
Baton proteinowy 20% GO ON! żurawinowy 50g
Baton proteinowy 20% GO ON! waniliowy 50g
Baton proteinowy 20% GO ON! orzechowy 50g

Andrzej
Wrona

Mistrz Świata (2014), Mistrz Polski oraz zdobywca Pucharu Polski

Dyscyplina:
siatkówka

Julita
Kotecka-Nerek

Wielokrotna Mistrzyni Polski w biegach na dystansie 1000m, 1500m i 3000m

Dyscyplina:
biegi średnio i długodystansowe

Markę GO ON wspierają znani sportowcy: Andrzej Wrona i Julia Kotecka-Nerek. Każdy z nich ma na koncie wybitne sukcesy w  Polsce  i zagranicą. Sport jest dla nich nie tylko pracą i stylem życia, lecz także pasją. Uprawiają różne dyscypliny, ale łączy ich miłość do sportu, wytrwałość w dążeniu do celu oraz świadome podejście do odżywiania. Wybitni sportowcy potrzebują diety i suplementacji, która daje moc i pomaga sięgnąć po najwyższe trofea. Wybrali markę GO ON ze względu na optymalny skład i najwyższą jakość produktów i suplementów, pomagających im budować formę i wygrywać. Podzielą się z Tobą przepisem na sukces!

Złote wskazówki mistrzów

Dla początkujących:

Uprawiając sport, poczujesz się zdecydowanie lepiej fizycznie...

Dla początkujących:

Uprawiając sport, poczujesz się zdecydowanie lepiej fizycznie i psychicznie. Sport to idealna odskocznia od codzienności, sposób na odreagowanie stresu i antidotum na szybkie tempo życia.

Dla aktywnych:

Zasięgnij rad specjalistów, konsultuj się z trenerem oraz dietetykiem, podglądaj lepszych od siebie i staraj się korzystać z ich doświadczenia.

Dla początkujących:

Który sport wybrać? Wspaniale byłoby spróbować wszystkiego!...

Dla początkujących:

Który sport wybrać? Wspaniale byłoby spróbować wszystkiego! Ogólna sprawność to podstawa! Kiedy już zasmakujesz tej euforii, jestem pewna, że się nie zatrzymasz!

Dla aktywnych:

Żaden wielki sportowiec, olimpijczyk, nie dostał nic za darmo. Przykład innych osób to najlepsza motywacja. Dopóki nie spróbujesz, nie przekonasz się, kim możesz zostać i jakie sukcesy możesz odnieść!

Markę GO ON stworzyliśmy dla sportowców i amatorów sportu – dla wszystkich, którzy kochają aktywność fizyczną.  Produkty spożywcze i suplementy GO ON dopracowaliśmy w każdym szczególe, by nie tylko dostarczały kluczowych dla sportowców składników odżywczych, lecz także zapewniały przyjemność z jedzenia.

Chcemy Cię nieustannie motywować do wysiłku i podejmowania aktywności fizycznej. Citius – Altius – Fortius! Niech to motto olimpijskie będzie z Tobą każdego dnia! Sport daje niezwykłą radość i satysfakcję, a uczucie, które Ci towarzyszy, gdy podczas treningu czy zawodów dajesz z siebie wszystko, jest wspaniałe!

Wraz z naszymi ambasadorami, chcemy Ci pokazać, że Twoje sportowe marzenia są na wyciągnięcie ręki. Wspieramy Cię w tym wysiłku, dostarczając produkty i suplementy zaspokajające zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze najważniejsze z punktu widzenia efektywnej aktywności fizycznej.

Każdy z naszych ambasadorów też kiedyś stawiał pierwsze kroki w sporcie, by w końcu stanąć na najwyższym podium. Ty również możesz zostać mistrzem – zależy to wyłącznie od Twojej motywacji, pracy nad sobą, odpowiedniej diety i regeneracji. Czym jest mistrzostwo? To nie tylko złoty medal podczas międzynarodowego konkursu, to także pokonanie własnych słabości i przekraczanie kolejnych granic.  Dlatego jesteśmy tu z Tobą i mamy dla Ciebie markę GO ON  ZAWSZE DO PRZODU!

GO ON NR 1 W kategorii batonów proteinowych*

*CMR, sprzedaż w PLN, Total Polska bez dyskontów, VII 2016 – VI 2017

Dowiedz się więcej